Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Grudniowe wyniki Megapanelu - najpopularniejsze witryny w Polsce

Prezentujemy najnowszy ranking witryn ze względu na zasięg, liczbę odsłon i czas oraz ranking komunikatorów. Wszystkie dane pochodzącą z badania Megapanel PBI/Gemius, fala grudzień 2006 r. Ciekawostką tego zestawienia jest obecność w pierwszej dwudzieste sklepu internetowego Merlin.pl - serwis przeprowadzał w grudniu kampanię reklamową, był to również wzmożony okres zakupów online.

Serwis YouTube wypadł z pierwszej dziesiątki witryn. W grudniu miał o 400 tys. mniej użytkowników (real users) niż w listopadzie. Do pierwszej dwudziestki jak bumeragn powrócił serwis Osemka.pl, który w grudniu odwiedziło 2,35 mln internautów. EBay.pl, który pojawił się w listopadowej fali badania na 18 miejscu, zniknął z grudniowego rankingu.

Witryna Dziennik.pl znalazła się na 181 pozycji, więcej w aktualizacji do tekstu "Zamieszanie wokół Dziennik.pl".

Pod względem liczby odsłon pierwsza szóstka witryn identyczna jak w listopadzie. Na siódme miejsce awansował serwis fotka.pl, który miał 615 mln odsłon, w stosunku do 374 mln w listopadzie 2006 r.

O jedno oczko w górę awansował serwis Fotka.pl, który zajął miejsce portalu Gazeta.pl.

W rankingu komunikatorów właściwie bez zmian. W stosunku do listopada Gadu-Gadu zyskało 53 tys. użytkowników, a Tlen.pl 56 tys. Natomiast Skype stracił 75 tys. użytkowników (real users).

Grudniowe wyniki Megapanelu - najpopularniejsze witryny w Polsce

Patrz także:

Listopadowe wyniki Megapanelu