Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Groupon.pl w Białymstoku

Mieszkańcy Białegostoku mogą już korzystać z miejskich usług i atrakcji z minimum 50 proc. rabatem.

Start w Białymstoku jest szczególnie udany, choć serwis regularnie zyskuje klientów w całej Polsce. W polskiej Sieci ze stron Groupon.pl korzysta około 3 mln internautów. Przeszukiwanie dużej liczby ofert ułatwić ma utworzony niedawno podserwis MyGroupon PL, którego celem jest wskazywanie przez użytkowników najlepszych ofert z poszczególnych regionów.

Groupon jest jedną z najlepiej rozwijących się firm na świecie. Dziś nikogo nie dziwi już fakt, że twórcy serwisu nie zdecydowali się sprzedać go za 2,5 mld dolarów Yahoo lub za 6 miliardów Google.

Obecnie, Groupon posiada swoje oddziały już w 34 krajach. Dalszym kierunkiem ekspansji mają być kraje Dalekiego Wschodu. Serwis przejął w styczniu 2011 r. trzy azjatyckie strony z promocjami - w Hong-Kongu, Singapurze i Tajwanie. W roku 2010 Groupon zebrał od inwestorów 950 mln dolarów.

Również w Polsce Groupon rozpoczął działalność od przejęcia innej strony z promocjami. Mowa o Citydeal, które w maju 2010 r. zmieniło nazwę na Groupon.pl.