Goldo.pl: tylko luksusowe ogłoszenia od Agory

W serwisie ogłoszeniowym Goldo.pl uruchomionym przez Trader.com (Polska) publikowane są wyłącznie oferty sprzedaży luksusowych nieruchomości, samochodów i jachtów oraz innych markowych produktów.

Luksusowy jacht motorowy Aicon za 5 426 388 zł, torebka Louis Vuitton do wynajęcia na tydzień za 320 zł czy nowe Lamborghini o mocy 640 KM za 1 305 000 zł - to przykłady dóbr luksusowych, które oferowane są za pośrednictwem nowego serwisu ogłoszeniowego Goldo.pl.

Serwis skierowany jest do osób zainteresowanych produktami markowymi o najwyższej jakości. Publikowane na Goldo.pl ogłoszenia pochodzą od firm i klientów prywatnych, a ich zamieszczanie w serwisie jest płatne (zryczałtowana opłata za publikację ogłoszenia przez okres 30 dni wynosi 300 zł brutto). Wszystkie oferty są weryfikowane przed publikacją w serwisie.

Do pomysłu uruchomienia takiego serwisu przekonała nas stale rosnąca liczba ofert luksusowych w naszych serwisach ogłoszeniowych Domiporta i Autotrader. Pierwsze oferty do Goldo.pl pozyskaliśmy od naszych dotychczasowych klientów, którzy przyjęli projekt z dużym zainteresowaniem. Rynek dóbr luksusowych potrzebuje własnego miejsca w internecie - mówi Iwona Połóg, członek zarządu Trader.com (Polska).

Ogłoszeniodawcy mogą zamieszczać oferty w czterech głównych kategoriach: motoryzacja (luksusowe samochody), nieruchomości (rezydencje i apartamenty), jachty i łodzie oraz pozostałe (m.in. biżuteria, antyki, kolekcje win). Wydawcą serwisu jest Trader.com (Polska), należący do Grupy Agora S.A.

Startowi serwisu Goldo.pl towarzyszy kampania reklamowa pod hasłem "Nowa strona luksusu", której celem jest wypromowanie serwisu i marki Goldo.pl. Działania promocyjne, które trwają do końca lutego 2010, obejmują wybrane serwisy internetowe Spółki (m.in. Gazeta.pl, Wyborcza.biz, Logo24.pl, Avanti.pl, Domiporta.pl, Autotrader.pl).