GoldenSubmarine przyznała akcje 11 pracownikom

GoldenSubmarine to agencja interaktywna, która powstała w wyniku pierwszej na polskim rynku interaktywnym fuzji dwóch agencji: warszawskiej - isens i poznańskiej - Conecto. Po czterech miesiącach od fuzji, grono akcjonariuszy GoldenSubmarine powiększyło się o jedenaście nowych osób - pracowników agencji.

Opracowany już na etapie fuzji program motywacyjny zakładał przydział akcji kluczowym pracownikom GoldenSubmarine. Objęto nim 11 osób, które od 30 czerwca w Warszawie i od 2 lipca w Poznaniu zyskały status akcjonariuszy spółki. Dzięki przyjętej przez GoldenSubmarine formie prawnej (spółka komandytowo-akcyjna), przyznanie akcji nowym akcjonariuszom odbyło się sprawnie i zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami.

W większości nowymi akcjonariuszami są pracownicy, którzy pracują w agencji około trzech lat, choć w tym gronie są również osoby związane z firmą od początku jej istnienia, czyli ośmiu lat. Akcje otrzymało 5 osób z działu obsługi klienta i new bussines oraz 6 osób z działu realizacji, w tym wszystkie odpowiedzialne na kreacje agencji.

"Z punktu widzenia firmy, jest to "szczęśliwa jedenastka", której wkład w rozwój firmy został w ten szczególny sposób doceniony" - twierdzi Michał Grzybkowski. - "Mam nadzieję, że nowi akcjonariusze GoldenSubmarine za parę lat zostaną milionerami - tak jak np. pierwsi akcjonariusze Microsoftu. Liczę, że do grona akcjonariuszy dołączą wkrótce nasi kolejni pracownicy."