Goldbach Interactive - szwajcarska agencja marketingu cyfrowego - otwiera oddział w Polsce

Prezesem zarządu polskiego oddziału Goldbach Interactive został Krzysztof Bińkowski, dotychczas członek zarządu ARBOmedia Polska.

"Mamy dużą szansę, by stać się jednym z liderów na rynku w ciągu najbliższych 2-3 lat" - przekonuje Jak podaje Press, trzon spółki mają stanowić m.in. Agata Krynicka (dotychczas head of business development w agencji AdAhead), Erwin Wilczyński (szef Tribe Guru, spółki marketingu społecznościowego) i Tomasz Więckowski (dotychczas dyrektor zarządzający Logicsearch Polska).

Biuro w Warszawie to czwarty europejski oddział Goldbach Interactive. Od 2008 roku firma jest obecna na polskim rynku jako właściciel ARBOmedia AG, a tym samym działającej w Polsce sieci ARBOinteractive. Wraz z wejściem na polski rynek, Goldbach Interactive przejmuje kontrolę nad spółką ARBOVISION Warszawa oraz agencją social media - TRIBE GURU. W najbliższym czasie spółka planuje włączenie do swoich struktur ADKING i LOGICSEARCH. Do 2012 roku Goldbach Interactive będzie działać na polskim rynku z zespołem blisko 50-osobowym.

"Polska jest bardzo istotnym rynkiem dla Grupy, a usługi Goldbach Interactive, obejmujące kreację, technologię i media, mają wielki potencjał wśród polskich marketerów. Na wymagającym i dynamicznym rynku oczekują od agencji digital marketing pełnej odpowiedzialności za efekty kampanii swoich klientów" - mówi Bramwell Kaltenrieder, członek zarządu Goldbach Group, odpowiedzialny za rozwój Goldbach Interactive.

Goldbach Interactive specjalizuje się w rozwijaniu oraz prowadzeniu kampanii efektywnościowych i oferowaniu kompleksowych rozwiązań, w tym opracowania strategii, kreacji z produkcją, budowania portali i e-sklepów, social, mobile, a także rozwiązania performance marketingu i SEM/SEO - można przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Goldbach Interactive należy do szwajcarskiego koncernu Goldbach Media Group, dużej grupy mediowej, w skład której wchodzą m.in. stacje telewizyjne Vox, Sat 1, ProSiebien i RTL.