Golasso.pl - serwis Polskapresse o... piłce nożnej

Nie topless, a piłka nożna i sport przedstawione w rozrywkowej i plotkarskiej formie stanowią tematykę nowego serwisu uruchomionego przez Polskapresse.

"Piłkarskie jaja 2009", "gorąca laska Romario" i pęknięta czaszka piłkarza Interu Mediolan to przykłady newsów dostępnych w nowym internetowym projekcie Wydawnictwa Polskapresse o wymownej nazwiehttp://Golasso.pl . Tematyka serwisu dotyczyć ma różnych (także plotkarskich) zagadnień związanych z piłką nożną oraz sportem, a informacje urozmaicone mają być materiałami wideo i zdjęciami.

Golasso.pl nie unika plotek. Nie tylko kibiców interesuje życie piłkarzy poza boiskiem, z kim się spotykają, co piją, w co się ubierają - mówi Michał Wieczorek, kierownik serwisu Ekstraklasa.net, gdzie Golasso.pl jest promowane i do którego odsyłają zajawki newsów.

Zawartość serwisu pogrupowana została w kilka tematycznych działów: Się dzieje, Gole, Wideo, Dziewczyny i Śledzimy. Twórcy serwisu czekają też na materiały nadsyłane przez internautów.

Golasso.pl - serwis Polskapresse o... piłce nożnej

Przy aktualnych sukcesach rodzimych piłkarzy - tematyka związana z futbolem raczej nie może gwarantować sukcesu serwisu (chyba że dotyczy Końca PZPN). Na plotki jednak zawsze jest zapotrzebowanie - być może ten aspekt zadecydował o uruchomieniu projektu przez właściciela m. in. Polskatimes.pl, Wiadomosci24.pl i Gratki.