Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Gery.pl szuka inwestora

Jak się dowiedzieliśmy, właściciel Gery.pl rozpoczął poszukiwania spółki gotowej zainwestować w portal. Rozgląda się przede wszystkim za możliwością aliansu medialnego bądź telekomunikacyjnego.

Przyczyna planowanych zmian? Szybszy rozwój niż dotychczas - mówi Gerard Grech, właściciel przedsięwzięcia - Mamy sporo niezrealizowanych projektów, a nie wszystkie damy radę sfinansować z bieżących przychodów.

Jak udało nam się ustalić, właściciel Gery.pl nie skonkretyzował jeszcze tego, z kim dokładnie chciałby współpracować. Wstępne negocjacje odbył jednak już z kilkoma podmiotami. Pewne rozmowy z dużymi podmiotami już poczyniłem i czekam na odpowiedzi, które mogą, a nie muszą być pozytywne - zaznacza Gerard Grech, który najchętniej w roli inwestora widziałby spółkę medialną bądź telekomunikacyjną. Żadnych nazw jednak nie zdradza. Otrzymałem już co prawda parę propozycji, w tym jedną od bardzo dużego gracza, ale niestety warunki finansowe do tej pory były nie do przyjęcia - dodaje właściciel Gery.pl.

Zgodnie z najnowszymi wynikami megapanelu Gery.pl odwiedziło w lutym ponad 1,2 mln użytkowników (real users).