Gery.pl szuka inwestora

Jak się dowiedzieliśmy, właściciel Gery.pl rozpoczął poszukiwania spółki gotowej zainwestować w portal. Rozgląda się przede wszystkim za możliwością aliansu medialnego bądź telekomunikacyjnego.

Przyczyna planowanych zmian? Szybszy rozwój niż dotychczas - mówi Gerard Grech, właściciel przedsięwzięcia - Mamy sporo niezrealizowanych projektów, a nie wszystkie damy radę sfinansować z bieżących przychodów.

Jak udało nam się ustalić, właściciel Gery.pl nie skonkretyzował jeszcze tego, z kim dokładnie chciałby współpracować. Wstępne negocjacje odbył jednak już z kilkoma podmiotami. Pewne rozmowy z dużymi podmiotami już poczyniłem i czekam na odpowiedzi, które mogą, a nie muszą być pozytywne - zaznacza Gerard Grech, który najchętniej w roli inwestora widziałby spółkę medialną bądź telekomunikacyjną. Żadnych nazw jednak nie zdradza. Otrzymałem już co prawda parę propozycji, w tym jedną od bardzo dużego gracza, ale niestety warunki finansowe do tej pory były nie do przyjęcia - dodaje właściciel Gery.pl.

Zgodnie z najnowszymi wynikami megapanelu Gery.pl odwiedziło w lutym ponad 1,2 mln użytkowników (real users).