GazetaPraca.tv - atut Agory na rynku pracy

Agora uruchomiła poradnikowy serwis wideo. Na GazetaPraca.tv (bo tak nazywa się nowa strona) znajdziemy materiały wideo poświęcone rekrutacji i pracy, rozwojowi osobistemu, prezentacje pracodawców oraz cykliczny program "[email protected]". Serwis, rzecz jasna, zintegrowany jest z GazetaPraca.pl.

GazetaPraca.pl jest jednym z dwóch największych graczy na rynku serwisów rekrutacyjnych w Polsce. Wg najnowszego badania Megapanel PBI/Gemius stronę miesięcznie odwiedza prawie 1 mln użytkowników, co stawia serwis zaraz za jego największym konkurentem, czyli Pracuj.pl. Rozszerzenie oferty GazetaPraca.pl o treści wideo wydaje się być dobrym posunięciem, biorąc pod uwagę to, że już wkrótce inny duży portal zamierza wejść w branżę pośrednictwa pracy. Jak dowiedzieliśmy się z dobrze poinformowanego źródła, O2.pl już wkrótce uruchomi serwis z drobnymi ogłoszeniami (classifieds) rekrutacyjnymi.

Jakie treści znajdziemy na GazetaPraca.tv? Znajdują się tu materiały wideo z poradami ekspertów na temat rekrutacji i wyboru odpowiedniego stanowiska, a także problemom dotyczącym środowiska pracy. W sekcji "Student" prezentowane są informacje o różnych formach aktywności studenckiej, m.in. wolontariacie, praktykach czy własnym biznesie.

GazetaPraca.tv przygotowuje również cykliczny program "[email protected]", prowadzony przez Katarzynę Kozak, redaktorkę serwisu GazetaPraca.pl, poświęcony pracy i karierze. W dziale "Rozwój osobisty" znajdują się ogólne porady ekspertów dotyczące samorozwoju oraz wskazówki dla kadry zarządzającej poświęcone motywowaniu pracowników i zarządzaniu zespołem.

Oczywiście GazetaPraca.tv została zintegrowana z GazetaPraca.pl, poprzez m.in. oferty pracy i poradniki, które prowadzą do serwisu rekrutacyjnego. Dodatkowo, internauci poszukujący pracy dzięki specjalnym prezentacjom wideo mogą zapoznać się z ofertą pracodawców prowadzących rekrutację na GazetaPraca.pl.

GazetaPraca.tv - atut Agory na rynku pracy

Oferty pracy prowadzące do GazetaPraca.pl

Dla rozrywki GazetaPraca.tv proponuje specjalne materiały wideo w sekcji "VideoJug" - o pracy z przymrużeniem oka.