Gazeta z Tlenem

Agora S.A. podjęła współpracę z portalem o2.pl, w ramach której użytkownicy komunikatora Tlen.pl uzyskają dostęp do wiadomości publikowanych w serwisie Gazeta.pl.

Współpraca dotyczy również wzajemnej sprzedaży usług reklamowych na stronach portalu oraz w komunikatorze. "Dzięki tej współpracy zyskujemy dostęp do nowej rzeszy użytkowników" - powiedział Maciej Wicha, odpowiedzialny za rozwój serwisu Gazeta.pl.

W komunikatorze Tlen.pl w wersji 4.0 pojawił się moduł z mechanizmem powiadamiania o artykułach Gazety Wyborczej, publikowanych w portalu. Program umożliwia subskrypcję ponad 20 kategorii wiadomości.

Moduł z informacjami z portalu Gazeta.pl będzie dostępny również we wszystkich następnych wersjach komunikatora.

Z kolei w Gazeta.pl udostępniona została specjalna strona poświęcona komunikatorowi, na której znajduje się prosty program instalacyjny umożliwiający zainstalowanie jego najnowszej wersji.

„Dzięki współpracy z Agora SA, mamy możliwość zaoferowania naszym użytkownikom treści, które dobrane są do ich zainteresowań. Stanowi to doskonałe uzupełnienie naszej podstawowej oferty” – zaznaczył Jacek Świderski, członek zarządu o2.pl.

Umowa zawarta między Agorą a o2.pl zakłada m.in., że Tlen.pl będzie jedynym komunikatorem internetowym dostępnym w portalu Gazeta.pl. Natomiast Agora zyskała wyłączność na udostępnianie niektórych wiadomości z portalu Gazeta.pl w komunikatorze. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Więcej informacji:

http://gazeta.pl

http://o2.pl