Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Gazeta.pl i Hipermarketfinansowy.pl wspólnie porównują ceny usług finansowych

Portal Gazeta.pl we współpracy z firmą Mediasoft Polska, właścicielem witryny Hipermarketfinansowy.pl uruchomił serwis porównujący oferty produktów finansowych.

W jakim banku wziąć kredyt i na jakich warunkach, gdzie ubezpieczyć samochód oraz zainwestować w fundusz emerytalny - odpowiedź na te i inne pytania z zakresu finansów dostarcza nowa porównywarka usług finansowych uruchomiona wspólnie przez portal Gazeta.pl oraz firmę Mediasoft Polska (będącą właścicielem serwisu HipermarketFinansowy.pl).

Narzędzie umożliwiające porównywanie ofert kredytów, ubezpieczeń komunikacyjnych, lokat, funduszy inwestycyjnych i funduszy emerytalnych dostępne jest pod adresemhttp://www.oferty.pieniadze.gazeta.pl

Dane do analiz wykonywanych przez porównywarkę pobierane są codziennie z 40 banków i instytucji, a następnie zestawiane pod względem 950 parametrów. Wszystkie produkty porównywane są w ten sam sposób - w oparciu o analizy przeprowadzane codziennie przez niezależnych ekspertów portalu HipermarketFinansowy.pl. Użytkownicy porównywarki mogą od razu dokonać zakupu wybranego przez siebie produktu lub za pośrednictwem specjalnego formularza skontaktować się z doradcą.

Najważniejszym konkurentem porównywarki usług finansowych Hipermarketfinansowy.pl jest uruchomiona w marcu 2008 r. Comperia.pl. Nie należy jednak zapominać o szerokiej ofercie zestawień i analiz produktów finansowych dostępnych w branżowych portalach: np. Bankier.pl i Money.pl.

Najpopupalrniejszymi porównywarkami finansowymi na świecie są (notowane na giełdach) serwisy: amerykański - bankrate.com oraz brytyjski moneysupermaket.com.

Źródło: http://press.gazeta.pl