Gamezilla.pl: serwis o grach od Axel Springer

Axel Springer intensyfikuje swą obecność w sieci. Światło dzienne ujrzał nowy serwis wzbogacający jego internetowe portfolio - Gamezilla.pl, adresowany do miłośników gier.

Nowy internetowy projekt Wydawcy "Dziennika" i "Faktu" to serwis adresowany do miłośników gier komputerowych na PC oraz konsole -http://Gamezilla.pl .

Na zawartość witryny składają się aktualności ze świata gier, recenzje produktów i zapowiedzi premier, przeglądowe artykuły i wywiady, galeria obrazująca grafikę z wybranych gier oraz sekcja wideo prezentująca trailery najnowszych tytułów.

Wydawca serwisu zapewnia, że mocna stroną projektu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści tworzonych przez redakcję, którą tworzą dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych oraz w programach telewizyjnych i w projektach internetowych.

Gamezilla.pl: serwis o grach od Axel Springer

Jako wydawnictwo prasowe jesteśmy obecni w segmencie gier komputerowych od wielu lat. Mamy zatem wiedzę, zasoby i doświadczenie, aby Gamezilla.pl spełniła duże oczekiwania, jakie mają wobec nas użytkownicy i rynek - powiedział Wiktor Cegła, redaktor naczelny serwisu.

Gamezilla.pl poszerza portfolio serwisów komputerowych Axel Springer Polska, które obejmuje także komputerswiat.pl , ksgry.pl , ks-ekspert.pl i playpc.pl. Wśród innych niedawno uruchomionych projetków Axel Springer Polska wymienić należy plotkarski Koktajl24.pl oraz adresowaną do kobiet witrynę w-spodnicy.pl.

Czytaj też:

Axel Springer kusi kobiety oraz uruchamia pudelka

mediaStandard 2009. Oblicza nowych mediów - relacja z konferencji