GameStar - wracamy do gry!

Do kiosków powraca GameStar, kultowy już magazyn o grach komputerowych i elektronicznej rozrywce! Nowy GameStar to przede wszystkim DVD z pełnymi wersjami gier I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański i Battleforge oraz ponad 60 stron artykułów o najgorętszych premierach na rynku gier. Wśród nowości znajdziecie m.in. megazapowiedź Assassin’s Creed 2 oraz recenzje Need for Speed Shift i Divinity 2: Ego Draconis.

GameStar - wracamy do gry!
W numerze GameStar 1/2009 m.in.:

Okładka GameStar 1/2009

TEST Need for Speed: Shift

RECENZJA Divinity 2: Ego Draconis

PIERWSZE SPOJRZENIE na FIFA 10

ZAPOWIEDŹ Mafia 2

Pojawienia się GameStara nie mogą przegapić przede wszystkim wielbiciele wojennych strategii. Na dołączonej do pisma płycie DVD znajdą aż cztery pełne wersje gier z tej kategorii RTS: I Wojna Światowa, Stalingrad, Kryzys Kubański oraz Battleforge z kodem promocyjnym na dodatkowe punkty o wartości 10 zł. To wyjątkowa okazja, bo GameStar z DVD kosztuje tylko 14,90 zł.

W środku pisma czytelnik znajdzie ponad 60 stron aktualności, zapowiedzi i testów gier oraz sprzętu. Tematem numeru jest Assassin's Creed 2. W ośmiostronicowym artykule redakcja wszystkie tajniki tej gry oraz daje jej przedsmak, publikując widowiskowe screeny ze scen walki. GameStar przynosi też test Need for Speed: Shift oraz pierwszą w Polsce pełną recenzję Divinity 2: Ego Draconis. Z innych ciekawych artykułów warto wymienić pierwsze wrażenia z gry w Risen, zapowiedź Mafii 2 z przykładowymi zadaniami, które czekają graczy, nowości o Diablo 3, BioShock 2, Arcania: The Gothic Tale i Modern Warfare 2, a także test FIFA 2010.

Końcówka numeru należy do działu sprzętowego i oprogramowania. W tej kategorii znajdziecie m.in. test okularów GeForce 3D Vision firmy Nvidia, porównanie kart graficznych dla gracza do 1000 złotych czy też test wydajności procesorów Core i5 oraz i7 w grach. Jest też porównanie komunikatorów internetowych w grach (Skype, TeamSpeak, Windows Live Messenger, Ventrillo, Xfire), obszerny temat "Windows 7 a gry komputerowe" oraz raport dotyczący przerabiania konsol w ten sposób by odczytywały nielegalne oprogramowanie.

"Cieszymy się, że możemy zaoferować czytelnikom nowy magazyn o grach komputerowych. W dobie rosnącej pozycji Internetu to rzadkie zjawisko. Mimo to jesteśmy dobrej myśli - GameStar oferuje wiele dobrej zabawy z grami i konsolami oraz fachowej wiedzy na temat obecnego na rynku sprzętu. Mamy nadzieję, że gracze docenią to połączenie" - mówi Dominik Błaszczykiewicz, red. prowadzący GameStara. "Zapewniam, że jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i komentarze czytelników. Chcemy by GameStar był magazynem tworzonym przez graczy i dla graczy".

Zawartość płyty DVD:

PROMOCYJNA PEŁNA WERSJA Battleforge autorstwa Phenomic Studio to innowacyjna gra MMORTS wydawana przez Electronic Arts. Dla osób, które znają tę grę (jest dostępna w Sieci, choć waży 3,5GB) szczególną atrakcją jest 250 punktów umożliwiających zakup dodatkowych kart. Jest to równowartość 10 zł. To ogromna zaleta, bo dzięki temu nie trzeba bawić się w wersję "Play for Free", która ogranicza graczy do dysponowania ograniczonymi kartami i taktykami.

PEŁNA WERSJA I Wojna Światowa Gra strategiczna przenosząca w czasy pierwszego światowego konfliktu zbrojnego. Gracz może wybrać dowolną z walczących stron: Rosjan, Aliantów lub Niemców. Wszystkie bitwy zostały zaprojektowane z wielką dbałością o wierność realiom historycznym.

PEŁNA WERSJA Stalingrad RTS odwzorowujący jedną z najsłynniejszych operacji wojskowych II Wojny Światowej. Gracz ma szansę dowodzić zarówno siłami Wermachtu, jak i Armii Czerwonej w precyzyjnie odwzorowanych realiach. Wystarczy dodać, że twórcy wykorzystali do produkcji archiwalne zdjęcia i mapy lotnicze z operacji wojennych.

PEŁNA WERSJA Kryzys Kubański Oprócz gier ściśle trzymających się realiów historycznych, proponujemy także alternatywną historię XX wieku. Słynny kryzys kubański z 1962 roku nie kończy się pokojowo. Stany Zjednoczone i Związek Radziecki używają broni nuklearnej. Rozpoczyna się III Wojna Światowa, a losy świata spoczywają w rękach gracza...

Weekendowa promocja Risen + GameStar: Z okazji premiery GameStara sklep kupuj.pl przygotował dla Was specjalną promocję. Tylko do końca poniedziałku 12 października możecie zamówić grę Risen (następca słynnego hitu Gothic) wraz z numerem GameStara za jedyne 109 złotych. Dzięki temu utrzymujecie łącznie pięć gier: Risen + I Wojna Światowa + Stalingrad + Kryzys Kubański + Battleforge z promocyjnymi punktami poniżej ceny samego Risena!