Gaducha: usługa VoIP od GG Network

Złotówkę za 45 minut rozmowy z telefonu stacjonarnego na stacjonarny zapłacimy za połączenie w ramach nowej usługi uruchomionej przez GG Network.

Producent komunikatora Gadu-Gadu i telefonii VoIP Gadu naGłos uruchomił nową usługę umożliwiającą tanie połączenia telefoniczne z wykorzystaniem technologii VoIP (voice over IP - telefonia wykorzystująca internet do prowadzenia połączeń). Prowadzenie rozmów możliwe jest zarówno z komórki, jak i telefonu stacjonarnego, bez potrzeby posiadania specjalnych słuchawek, mikrofonu i nawet dostępu do internetu.

Aby skorzystać z nowej usługi należy na stroniehttp://www.Gaducha.pl , wpisać tuż przed rozmową żądany numer telefonu, wpisując również własny nr stacjonarny lub komórkowy. Po chwili Gaducha zadzwoni na podany nr własny i połączy rozmowę.

Drugą dostępną możliwością skorzystania z Gaduchy bez konieczności odwiedzania strony internetowej usługi jest telefon komórkowy. Należy wówczas wysłać wiadomość SMS na numer: 7255 (numery krajowe) i 7455 (numery zagraniczne) o treści "Gaducha" oraz po spacji wpisać żądany numer, z którym chce się skontaktować. Po chwili "Gaducha" sama oddzwoni i połączy z wybranym numerem (stacjonarnym, komórkowym, krajowym lub zagranicznym).

Koszty rozmów są zróżnicowane: od 1 zł za 45 minut połączenia z telefonu stacjonarnego na stacjonarny w Polsce, poprzez 2 zł za 45-minutowe stacjonarne połączenie zagraniczne, na 1 zł za 5-minutowe połączenie z komórki na komórkę w kraju skończywczy.

Dla zainteresowanych Gaduchą czekają 3 darmowe rozmowy do wypróbowania usługi, potem aby wykonywać połączenia należy doładować własne konto GG.

Źródło: GG Network