GG po raz kolejny wystawia na licytację na rzecz WOŚP złoty numer

Po raz siódmy z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Gadu-Gadu oferuje złoty numer komunikatora. Tegoroczny numer jest oczywiście powiązany z numerem finału - wylicytować można nr 20.

Firma GG Network, właściciel komunikatora internetowego Gadu-Gadu, przygotowała specjalną aukcję na XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do nabycia jest specjalny numer Gadu-Gadu: 20. Wylicytowana kwota wesprze WOŚP. W 2011r. podczas XIX finału numer GG 19 został wylicytowany za ponad 35 tysięcy złotych.

Gadu-Gadu gra dla dzieci już po raz siódmy, tradycyjnie przeznaczając na licytację niskie numery GG nawiązujące do kolejnych finałów: GG:14, GG:15, GG:16, GG:17, GG:18, GG:19 i aktualnie GG:20. Wyłącznie raz w roku - podczas finału WOŚP jest szansa, aby zdobyć tak krótki numer Gadu-Gadu. Aukcje cieszą się popularnością, co roku wylicytowana z złoty numer suma znacząco rośnie:

Nr GG:14 podczas XIV Finału wylicytowano za kwotę 2 025 zł.

Nr GG:15 podczas XV Finału wylicytowano za kwotę 5 799 zł.

Nr GG:16 podczas XVI Finału wylicytowano za kwotę 13 900 zł.

Nr GG:17 podczas XVII Finału wylicytowano za kwotę 20 100 zł.

Nr GG:18 podczas XVIII Finału wylicytowano za kwotę 21 600 zł.

Nr GG:19 podczas XIX Finału wylicytowano za kwotę 35 600 zł.

Być może i w tym roku zostanie pobity rekord, ponieważ najwyższa oferowana kwota za złoty numer już przekroczyła 26 tys. zł.

Numer GG 20 jest już aktywny i dopóki nie trafi do zwycięzcy licytacji, można pod nim uzyskać informacje na temat XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacja potrwa do 10 stycznia 2012r. po finale akcji numer wraz ze specjalnym certyfikatem zostanie przekazany zwycięzcy.

W tym roku całkowity dochód z XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie przekazany na zakup urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Chcesz zostać właścicielem złotego numeru - LICYTUJ!