GG: nowa strona i ujednolicone logotypy

Ruszyła nowa strona najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego. Wraz z nią odświeżono i ujednolicono logotypy poszczególnych usług.

http://Komunikator.gadu-gadu.pl to adres nowej strony najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego. Została ona uruchomiona w celu informowania o możliwościach Gadu-Gadu w sposób przejrzysty i czytelny.

Każdej wersji komunikatora GG poświęcono na nowej witrynie osobne miejsce: klasycznej desktopowej (czyli instalowanej na komputerze), wersji mobilnej (na telefony komórkowe) oraz tzw. wersji webowej (do obsługiwania przez przeglądarkę stron www bez konieczności instalowania aplikacji).

Równocześnie ze stroną oficjalnie wprowadzono także nowe, ujednolicone logotypy wersji komunikatora. Projekty podkreślają wspólną część aplikacji, jaką jest komunikator Gadu-Gadu i jego różne odmiany, na każdą okazję, umożliwiające kontakt ze znajomymi z listy kontaktów w różnych sytuacjach - za pomocą jednego numeru GG. Spójnym elementem logotypów jest popularne słoneczko oraz ujednolicone liternictwo - informuje Jarosław Rybus, Pelnomocnik Zarzadu i Rzecznik Prasowy spółki GG Network.

GG: nowa strona i ujednolicone logotypy
GG: nowa strona i ujednolicone logotypy
GG: nowa strona i ujednolicone logotypy

Na stronie opisane są najważniejsze funkcje komunikatora i nowości znajdujące się w jego najnowszym wydaniu: awatary, radio internetowe OPEN.FM, telefonia internetowa NaGłos, nowe statusy dostępności, skórki, czy sprawdzanie pisowni. Strona dostarcza także informacji o innych projektach spółki, m. in. komunikatorze dla biznesu GGPro, narzędziu GGWidget czy uruchomionej niedawno telefonii komórkowej w modelu MVNO GaduAIR. Dostępnej jest też forum użytkowników.

Źródło: GG Network