GG na najnowszym systemie smartfonów BlackBerry

Najnowsza platforma mobilna BlackBerry 10 dla smartfonów wzbogaciła się o dedykowaną wersję komunikatora GG (d. Gadu-Gadu). Użytkownicy mogą korzystać z pełni możliwości GG. To kolejne wydanie popularnego komunikatora na urządzenia tego producenta i pierwsze na nową platformę mobilną kanadyjskiej firmy BlackBerry.

Informacja prasowa: GG Network S.A.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z http://appworld.blackberry.com/webstore/content/121200

GG na najnowszy system mobilny BlackBerry 10 pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych z jedną osobą lub wieloma naraz w szybki i łatwy sposób, będący doskonałą alternatywą np. dla płatnych SMS-ów. Wachlarz możliwości jest jednak o wiele bogatszy i pozwala na wykorzystanie możliwości Internetu i czerpanie radości wspólnie ze znajomymi. Dzięki aplikacji można dzielić się plikami, wysyłać zdjęcia, przechowywać pliki w GG dysku o pojemności 5 GB. Dostęp do katalogu publicznego pozwala wyszukać znajomych i nawiązać nowe znajomości. Dużym ułatwieniem nie tylko dla początkujących użytkowników jest możliwość założenia nr GG bezpośrednio z wersji mobilnej.

GG  na najnowszym systemie smartfonów BlackBerry

GG_na_BlackBerry

Aplikacja umożliwia wspólne granie w popularne gry (Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalec, Poker).

GG w komórce:

Mobilne wersje komunikatora GG cieszą się w dobie rosnącej popularności smartfonów dużym zainteresowaniem.

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już ponad 1,5 miliona użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: BlackBerry, Android, iOS, WindowsPhone, Symbian i JavaME.