Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

GG na najnowszym systemie smartfonów BlackBerry

Najnowsza platforma mobilna BlackBerry 10 dla smartfonów wzbogaciła się o dedykowaną wersję komunikatora GG (d. Gadu-Gadu). Użytkownicy mogą korzystać z pełni możliwości GG. To kolejne wydanie popularnego komunikatora na urządzenia tego producenta i pierwsze na nową platformę mobilną kanadyjskiej firmy BlackBerry.

Informacja prasowa: GG Network S.A.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z http://appworld.blackberry.com/webstore/content/121200

GG na najnowszy system mobilny BlackBerry 10 pozwala na prowadzenie rozmów tekstowych z jedną osobą lub wieloma naraz w szybki i łatwy sposób, będący doskonałą alternatywą np. dla płatnych SMS-ów. Wachlarz możliwości jest jednak o wiele bogatszy i pozwala na wykorzystanie możliwości Internetu i czerpanie radości wspólnie ze znajomymi. Dzięki aplikacji można dzielić się plikami, wysyłać zdjęcia, przechowywać pliki w GG dysku o pojemności 5 GB. Dostęp do katalogu publicznego pozwala wyszukać znajomych i nawiązać nowe znajomości. Dużym ułatwieniem nie tylko dla początkujących użytkowników jest możliwość założenia nr GG bezpośrednio z wersji mobilnej.

GG  na najnowszym systemie smartfonów BlackBerry

GG_na_BlackBerry

Aplikacja umożliwia wspólne granie w popularne gry (Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalec, Poker).

GG w komórce:

Mobilne wersje komunikatora GG cieszą się w dobie rosnącej popularności smartfonów dużym zainteresowaniem.

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już ponad 1,5 miliona użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: BlackBerry, Android, iOS, WindowsPhone, Symbian i JavaME.