GG: Zarezerwuj miejsce w szkole językowej

Ruszył TegoSzukalem.pl - serwis umożliwiający wyszukiwanie ostatnich miejsc na kursach językowych. W zamian za skompletowanie pełnej grupy, szkoły językowe oferują wolne miejsca z rabatami. Właścicielem projektu jest firma Gadu-Gadu.

"To klasyczny model last minute" - informuje Lidia Waszczuk-Gabrysiak, Product Owner serwisu. "Zazwyczaj szkoły uruchamiają kursy językowe już po zebraniu ok. 70% uczestników. Sprzedaż ostatnich miejsc jest jednak najtrudniejsza - reklama przestaje się opłacać, a kurs właśnie się zaczyna. W tym momencie wkraczamy my".

TegoSzukalem.pl obejmuje zasięgiem całą Polskę. Szczegółowe opcje wyszukiwania, uwzględniające nie tylko tak podstawowe parametry, jak poziomy zaawansowania, czy wielkość grupy, ale dni tygodnia i pory prowadzenia lekcji.

Kursy językowe to dopiero początek rozwoju serwisu. "Na tej samej zasadzie będziemy udostępniali ostatnie miejsca na szkoleniach wszelkiego rodzaju" - deklarują twórcy projektu. Propozycji jest niemało: przygotowania do egzaminów, kursy tańca, prawa jazdy, czy takie jak ... ostatnie miejsca w przedszkolach.

TegoSzukalem.pl, to kolejny projekt spółki Mojanauka.pl, należącej do Gadu-Gadu S.A.. W skład serwisów edukacyjnych Grupy wchodzą także serwisy: Nauka.pl, Eduszop.pl oraz największy słownik językowy - MEGAslownik.pl.