Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

GG: Sklep z dostawą w minutę

Od kilku miesięcy w sieci funkcjonuje sklep internetowy Eduszop.pl, w którego ofercie znajdują się ebooki oraz audiobooki.

Eduszop.pl prowadzony jest przez spółkę MojaNauka.pl, która należy do Gadu-Gadu SA. Dzięki temu, Eduszop może liczyć na pełne wsparcie zarówno w akcjach promocyjnych jak i marketingowych ze strony Gadu-Gadu.

Mimo, że Eduszop działa w sieci już od kilku miesięcy to obecnie, po testach, sklep rozpoczął silną promocję. Wcześniejszy czas poświęcony był na badanie rynku oraz poszerzanie treści znajdujących się na serwisie.

"Pomysł na Eduszop zrodził się z ciekawości i obserwacji. Na całym świecie dynamicznie rozwija się rynek tzw. produktów elektronicznych. Zaliczamy do nich ebooki, audiobooki oraz programy. W świecie, w którym mamy coraz mniej czasu tego typu sklepy przeżywają boom. Mimo, że w Polsce wciąż jest to rynek niewielki i dopiero raczkujący, wierzymy że jest przyszłością" - mówi Jarek Rybus, rzecznik prasowy Gadu-Gadu SA.