GAZETA.PL LIVE - strumień wiadomości na żywo

Gazeta.pl LIVE to  aplikacja z codziennymi relacjami na żywo i niekończącym się strumieniem wiadomości, który aktualizuje się automatycznie. Użytkownicy aplikacji otrzymują też powiadomienia push wysyłane przez redakcję zawsze wtedy, gdy dzieje się coś ważnego.

Informacja prasowa: Gazeta.pl

Telefon to narzędzie, które mamy zawsze przy sobie i który może nam zapewnić stały dostęp do najświeższych i najważniejszych informacji. Stąd pomysł, żeby czytelnicy Gazeta.pl otrzmywali je "live“. Redaktorzy przez cały dzień dostarczają wysokiej jakości wyselekcjonowane treści, które wpadają w feed aplikacji. O tych najważniejszych wysyłamy notyfikacje, stosowane już przez nas w aplikacji Sport.pl LIVE. - mówi Kamil Brzeziński, kierownik zespołu aplikacji mobilnych.

GAZETA.PL LIVE - strumień wiadomości na żywo
W aplikacji dostępne są informacje z portalu Gazeta.pl z takich obszarów, jak biznes, kultura, rozrywka, styl życia, a także wiadomości lokalne.

Chcemy być tam, gdzie nasi użytkownicy i ich telefony. Na kanapach przed telewizorem, w samochodach i w poczekalniach. Aplikacja Gazeta.pl LIVE to kolejny krok w tym kierunku. Śledzenie naszych "relacji na żywo" i najciekawszych NEWSów Gazeta.pl jest teraz wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - mówi Paweł Stremski, dyrektor Gazeta.pl.

GAZETA.PL LIVE - strumień wiadomości na żywo
Gazeta.pl LIVE dostępna jest na urządzenia z systemem Android i można ją pobrać w sklepie Google Play.
GAZETA.PL LIVE - strumień wiadomości na żywo