Fora internetowe w portfolio Medousy

Foreo.pl serwis oferujący darmowe tworzenie i utrzymywanie własnych for dyskusyjnych opartych na skrypcie phpBB w wersji 3 uruchomiony został przez Spółkę Medousa, należącą do firmy Digital Avenue.

Użytkownicy foreo.pl uzyskują możliwość założenia i pełnego zarządzania własnym forum dyskusyjnym opartym na phpBB3, opcję dodawania zdjęć do postów oraz wyboru preferowanych skórek.

Twórcy foreo.pl zapewniają o profesjonalnym zapleczu technicznym dzięki szybkim i stabilnym serwerom, a także obiecują - i jest to nowość w tej branży - równy podział przychodami z reklam. W tej chwili foreo.pl korzysta z programu Google Adsense, w przyszłości mają pojawić się także systemy typu: TradeDoubler, Zanox i Novem.

Za sukces takiego serwisu odpowiadają forowicze (uczestnicy forum a szczególnie właściciele for, którzy wkładają dużo pracy w stworzenie i promocję swojej strony) i co najmniej nie w porządku jest, jeśli wyłącznie firma dająca miejsce na forum czerpie zyski z przychodów reklamowych. My postanowiliśmy się tym dzielić - podkreśla Agata Górny z firmy Medousa Sp. z o.o, która jest właścicielem Foreo.pl

Fora internetowe w portfolio Medousy

Foreo.pl

Foreo.pl to obok kilkunastu innych serwisów, z których największe to: supergry.pl, sms.pl i fotosik.pl jest kolejnym elementem w portfolio Medousy.