Flota w Mojeauto.pl

Mojeauto.pl uruchomił serwis flota.mojeauto.pl, dedykowany firmom zarządzającym flotami samochodowymi. Wortal nawiązał też współpracę z MMM Edition Belgium, wydawcą m.in. serwisu 2fleet.com.

Mojeauto.pl ewoluuje w kierunku „platformy motoryzacyjnej”, kierowanej do firm i osób indywidualnych. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest uruchomienie serwisu flota.mojeauto.pl, przeznaczonego dla firm i osób zaangażowanych w zarządzanie flotami samochodowymi. Serwis zawiera moduły: informacje branżowe, internetowe narzędzia do zarządzania flotą samochodową, prezentacje firm i ofert z branży oraz wersję online magazynu FLOTA. Planowane jest uzupełnienie serwisu o mechanizm wirtualnych przetargów na usługi dla klientów flotowych.

InterNet Service, który jest operatorem wortalu rozpoczął ponadto współpracę z belgijską firma MMM Edition Belgium, wydawcą specjalistycznego kwartalnika Fleet Europe i operatorem serwisu www.2fleet.com, który będzie dostarczał do flota.mojeauto.pl doniesienia z rynku europejskiego.