FlashAds kusi twórców gier

Sieć reklamy FlashAds organizuje konkurs dla twórców gier flash'owych, w którym na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 4,5 tys. zł. Wszystkie zgłoszone do konkursu gry wezmą udział w kampaniach reklamowych prowadzonych przez FlashAds, co oznaczać może dodatkowe zyski.

Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem gier w technologii flash i trwa od 21 września do końca października 2009 r.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronachhttp://FlashAds.pl jako deweloper i umieścić w osobistym panelu przygotowaną przez siebie grę. Zwycięży ten twórca, którego gra będzie cieszyła się największą popularnością wśród graczy (przez dwa miesiące będzie liczona ilość zagrań jakie wygenerowała gra). Dla autorów gier, które wzbudzą największe zainteresowanie przygotowano nagrody pieniężne: I miejsce: 4,5 tys. zł, II miejsce: 3 tys. zł, III miejsce: 1,5 tys. zł. Laureaci miejsc czwartego i piątego otrzymają nagrody rzeczowe w postaci gier na PC.

Warto podkreślić, że we wszystkich zgłoszonych do konkursu grach emitowane będą reklamy, których twórcy otrzymają z tego tytułu wynagrodzenie. Reklamy w grach flash wyświetlane są na kilka sposobów: przed rozpoczęciem gry (pre-roll), w trakcie (in-game) oraz na końcu gry emitowana na przykład pod tablicą wyników.

Wg zapewnień przedstawicieli sieci FlashAds - dodanie gry do serwisu jest proste (należy dopisać kilka linijek kodu gry i po akceptacji gra gotowa będzie do pobrania dla witryn), nie jest obarczone wyłącznością (autor może sprzedawać licencje na swoje gry innym), a gry wraz z umieszczonymi w nich reklamami dystrybuowane będą na serwisach takich jak pykam.pl i naprzerwie.pl.

Sieć FlashAds uruchomiona została w sierpniu 2009 r. przez spółkę AdAction.

Źródło: AdAction