Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Firefox 3.1 beta jeszcze w tym miesiącu?

Wszystko wskazuje na to, że prace nad nową wersją przeglądarki FireFox idą zgodnie z planem. Użytkownicy otrzymają wersję 3.1 beta najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu.

Jak wynika z oficjalnego kalendarza prac, producent chce wypuścić nową wersję przeglądarki Firefox już 19 sierpnia. Póki co, jest to jednak data mocno niepewna i nawet specjaliści z fundacji Mozilla przyznają, że może ona ulec zmianie.

Prace nad Firefox 3.1 trwają już od dłuższego czasu. Wersja alpha została przygotowana w lipcu. Teraz programiści są na etapie wprowadzania kolejnych poprawek.

Przypomnijmy, że wcześniej w tym miesiącu Mozilla informowała o tym, że prace nad betą mogą przeciągnąć się aż do września. Ostateczna wersja przeglądarki byłaby więc dostępna na początku 2009 roku. Teraz, Mike Schroepfer, wice prezes Mozilli utrzymuje, że Firefox 3.1 powinien ukazać się już pod koniec tego roku.