Filmy i gry prosto z Sieci

Niemiecki portal T-Online uruchomił nową usługę - T-Online Vision. Umożliwia ona internautom oglądanie przebojów kinowych na ich domowym komputerze (filmy dostarczane są za pośrednictwem strumieniowej transmisji wideo). W serwisie dostępne są również gry komputerowe.

Usługa dostępna jest za pośrednictwem portaluhttp://T-online-vision.de . Ceny "internetowego wypożyczenia" filmu są różne - wahają się od 3 do 4 euro. Możliwe jest również wykupienie stałego abonamentu - w tym trybie użytkownik nie płaci za poszczególne filmy, lecz jedynie za prawo korzystania z serwisu.

Dostępne w serwisie filmy podzielone są na trzy główne kategorie - , Comedy and Thrillers. Za korzystanie z T-Online Vision można płacić za pośrednictwem usługi MicroMoney, kartami T-Pay, jeśli użytkownik serwisu jest abonentem Deutsche Telekom, możliwe jest także doliczenie kosztów korzystania z serwisu do rachunku telefonicznego.

T-Online uruchomił również drugą, podobną usługę - z tym, że zamiast filmów wypożyczane są tu . Za 9,99 euro miesięcznie użytkownik może bez limitu czasu cieszyć się przez 30 dni 20 wybranymi grami.