Filmy Warner Bros w ipla film

Harry Potter, Władca Pierścieni i Matrix to wybrane filmy Warner Bros, które od dziś oglądać można w ipla film. W sumie w filmowym kanale ipla dostępnych jest obecnie ponad 300 pełnometrażowych produkcji.

Dzisiejszy dzień niewątpliwie upływa pod znakiem VOD. Iplex.pl zrezygnował z płatnego modelu, Onet uruchomił własny kanał wideo na żądanie, a ipla poinformowała o nawiązaniu współpracy z Warner Bros, na mocy której na platformie ipla film dostępnych jest już ponad 100 pełnometrażowych filmów wytwórni.

W cenie 7 zł kupić można m. in. takie superprodukcje jak "Władca Pierścieni", "Harry Potter", "Matrix" czy "Batman". Wszystkie oglądać można bezpośrednio na stronie internetowejhttp://www.film.ipla.tv .

Filmy Warner Bros w ipla film

Jak zapewniają przedstawiciele Redefine, uruchomiona w grudniu 2009 r. ipla film jest obecnie największym internetowym kinem w Polsce pod względem zarówno ilości, jak i jakości udostępnianych hollywoodzkich produkcji pełnometrażowych. Dzięki podpisanej umowie z Warner Bros oraz ścisłej współpracy z innymi producentami i dystrybutorami filmowymi, w ipla film obejrzeć można już ponad 300 filmów, w tym najbardziej popularne i dochodowe superprodukcje.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Microsoft Silverlight od dzisiaj użytkownicy ipla film mogą oglądać filmy zarówno w aplikacji ipla, jak też bezpośrednio na stronie internetowej www.film.ipla.tv.

Źródło: ipla