Filmy NBC Universal na tvscreen.pl

Digital Partners, operator internetowej platformy wideo na żądanie (VoD) - tvscreen.pl, podpisał wieloletnią umowę licencyjną z NBC Universal International Television Distribution.

Już w grudniu br. najnowsze produkcje NBC Universal pojawią się w ofercie internetowej platformy VoD - tvscreen.pl. Polscy internauci będą mieli dostęp do kilkudziesięciu filmów w ciągu roku wyprodukowanych przez tę wytwórnię, w tym kilkunastu premier.

Jeszcze w grudniu br. w serwisie dostępne będą filmy, jak "Wrogowie Publiczni" (Public Enemies) oraz "Ostatni dom po lewej" (The Last House on the Left).

Od października br. użytkownicy tvscreen.pl mają również dostęp do animowanych i fabularnych filmów z portfolio The Walt Disney Company.

"To dla nas wielka satysfakcja, że kolejne wielkie studio filmowe decyduje się na dystrybucję swoich produkcji w polskim Internecie, właśnie poprzez platformę tvscreen.pl. To również dowód na to, że sieć jest doskonałym miejscem do legalnego udostępniania najnowszych filmowych hitów, a nasza platforma spełnia najwyższe wymagania stawiane przez uznane studia z Hollywood" - powiedział Leszek Mika, prezes Digital Partners.

Taże platforma ipla (jako pierwsza telewizja internetowa w Polsce) uruchomiła kanał filmowy oferujący filmy pełnometrażowe wytwórni z Hollywood. Ipla film ma być największą bazą filmów pełnometrażowych dostępnych w polskim internecie w modelu VoD.