Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Film zamieszczony w Sieci przyczyną kłopotów nastolatków

Zamieszczanie plików filmowych w Sieci jest obecnie bardzo popularnym sposobem na "zaistnienie" i zdobycie sławy wśród ogromnej rzeszy Internautów. Niestety okazuje się, że niektóre nagrania są nieprzemyślane. Nie dość, że nie prezentują one niemal żadnej wartości artystycznej to jeszcze mogą wpędzić autorów w poważne tarapaty. Z taką właśnie sytuacją zetknęła się Policja w Sochaczewie.

Na jednym z portali internetowych zamieszczony został film nagrany przez grupę nastolatków. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że materiałem tym zainteresowali się sochaczewscy policjanci z zespołu ds. nieletnich. Na filmie widać bowiem jak młodzi ludzie niszczą budynki oraz zrzucają z dachu ukradziony wcześniej rower.

Funkcjonariusze szybko ustalili "bohaterów" filmu. Są to nastoletni mieszkańcy Sochaczewa w wieku od 16 do 17 lat. Znali się z gimnazjum, a film nakręcili kiedy byli jeszcze jego uczniami. Warto nadmienić, że autorzy nagrania nadali mu sugestywny tytuł: "Debile w Chodakowie rozwalają co się da".

Zatrzymanych przewieziono do komendy, gdzie pojawili się także ich rodzice oraz pedagodzy szkolni. Warto podkreślić, iż nieletni nie kryli zdziwienia faktem, iż funkcjonariusze znaleźli film w Internecie i ustalili ich personalia. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.