Fider - gorące wiadomości z kraju i ze świata

Masz problem z szumem informacyjnym? Przytłacza Cię ilość witryn, które musisz odwiedzić, aby być na bieżąco? Dotychczasowe rozwiązania, czytniki RSS, z których korzystasz okazują się niewystarczające? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest nim Fider, nowe internetowe narzędzie grupujące i klasyfikujące dla Ciebie informacje z ponad 50 polskich i 100 zagranicznych serwisów IT. Dostarczamy także aktualności z najważniejszych polskich i światowych blogów oraz ogromnej ilości portali i witryn informacyjnych. Wszystko w formie, która łatwo pozwoli wyselekcjonować interesujące Cię teksty. Będziesz mógł także samemu umieszczać własne wątki RSS!

Nowy moduł umożliwia wygodne poruszanie się w morzu informacji. Użytkownik może wybrać interesujące go wiadomości, skategoryzowane według najistotniejszych czynników. Może także wybrać tylko informacje z danego serwisu, bloga czy witryny. Ciekawą funkcjonalnością jest formularz, umożliwiający dodanie własnego wątku RSS. W ten sposób, szybko i bez problemu, możliwe będzie podzielenie się swoją wiedzą z milionami użytkowników Internetu.

Fider gromadzi i serwuje aktualności ze wszystkich znanych i cenionych serwisów internetowych. Jest kompletnym modułem, całkowicie zintegrowanym z witryną IDG.pl. Do jego bazy trafiają informacje z przeszło 150 portali i wortali IT, a także "gorące" aktualności z ponad 50 najważniejszy blogów, w tym tych prowadzonych przez programistów i deweloperów największych korporacji. Nasz serwis ułatwia również odszukiwanie "newsów" ze wszystkich ważnych witryn - zarówno prowadzonych w języku polskim jak i angielskim, w tym także nie traktujących o branży IT. Wśród nich znaleźć można portale ogólnoinformacyjne oraz specjalistyczne, poświęcone konkretnym tematom - polityce, gospodarce, grom, motoryzacji i różnego rodzaju zainteresowaniom i hobby.

Fider jest już dostępny. Znajdziesz go pod adresem fider.idg.pl.

Fider - gorące wiadomości z kraju i ze świata

Fider - Wszystkie informacje wprost do Ciebie