Eyeblaster w ofercie Grupy Gazeta.pl

Grupa Gazeta.pl nawiązała współpracę z firmą Eyeblaster, międzynarodowym dostawcą narzędzi do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego.

Dzięki nawiązanej współpracy klienci Grupy Gazeta.pl będą mogli skorzystać z narzędzi do zarządzania kampaniami w internecie oraz tworzenia zaawansowanych kreacji.

Oczekiwania klientów coraz częściej wykraczają poza możliwości mierników skuteczności kampanii dostępnych na polskim rynku - mówi Przemysław Bartkowiak, dyrektor sprzedaży w Grupie Gazeta.pl. Efektywność komunikacji mającej spełniać cele wizerunkowe nie może być mierzona tylko wskaźnikami wykorzystywanymi w kampaniach nastawionych na szybką interakcję. Dzięki współpracy z Eyeblasterem będziemy mogli oferować naszym klientom zupełnie nowe możliwości badania efektywności reklam.

Istniejąca na rynku od 1999 roku firma Eyeblaster jest pionierem w zakresie tzw. rich media. Firma dostarcza domom mediowym, wydawcom i klientom bezpośrednim narzędzia do zarządzania kampaniami w internecie, a także aktywnie wspiera agencje interaktywne w zakresie tworzenia zaawansowanych kreacji.

Współpraca między Eyeblasterem i Grupą Gazeta.pl rozpoczęła się we wrześniu ub. r. w serwisie MSN.gazeta.pl, a obecnie została rozszerzona na całą ofertę Grupy. W 2009 roku z produktów firmy Eyeblaster skorzystało ponad 8500 marek, obsługiwanych przez blisko 3400 agencji i ponad 5200 wydawców w 45 krajach świata, w tym m.in. Yahoo!, MSN czy MySpace.

Źródło: Agora