Euro 2008 - mistrzostwa w Sieci

Piłka nożna już wkrótce zdominuje życie wielu milionów Europejczyków i sympatyków tej dyscypliny z całego świata. Za sprawą Euro 2008 futbol będzie brylować w mediach i stanie się głównym tematem rozmów nie tylko męskiej części społeczeństwa. Internet skumulował wszystkie te przejawy euromanii i dodaje coś extra od siebie - jako najbardziej interaktywne z mediów, Sieć oferuje wiele możliwości komunikacji pomiędzy fanami piłki nożnej z całego świata. Radzimy więc, gdzie szukać najświeższych informacji o mistrzostwach, doniesień ze stadionów oraz innych wieści i ciekawostek piłkarskich.

Media zaleje wkrótce armia ekspertów piłkarskich, która będzie serwować komentarze i dyskusje na temat poczynań poszczególnych zawodników, całych zespołów i ich trenerów. Podczas transmisji najciekawszych meczy opustoszeją ulice, a sensacyjne informacje związane z piłką nożną będą stale gościć na pierwszych stronach gazet. Jak bywało dotychczas, Internet stanie się też źródłem ciekawostek, które ujrzą światło dzienne tylko dzięki spostrzegawczości któregoś z milionów internautów. Możemy również spodziewać się wielu komentarzy i gorących dyskusji, w których zetrą się kibice żywo reagujący na aktualne doniesienia z aren Euro 2008.

Euro 2008 - mistrzostwa w Sieci

http://www.euro2008.uefa.com/

W miarę zbliżania się inauguracji Euro 2008, w Internecie pojawiały się kolejne witryny dedykowane tej imprezie. Większość europejskich serwisów informacyjnych z prężnymi działami sportowymi uruchomiła już sekcje i podserwisy dedykowane tegorocznym rozgrywkom finałowym. Nie będzie więc problemu z dotarciem do aktualnych wyników rozgrywek, relacji ze spotkań czy ciekawostek statystycznych. W pierwszych dniach po inauguracji turnieju w Internecie zaroi się od plików multimedialnych z fragmentami meczy, nagraniami wypowiedzi graczy, czy spektakularnych potknięć komentatorów piłkarskich. Za pośrednictwem Internetu będzie można także obejrzeć transmisje spotkań na żywo - historyczny awans naszej reprezentacji sprawił, że także polscy dostawcy zaoferowali swoim użytkownikom takie usługi.

Euro 2008 na twoim monitorze

Euro 2008 za darmo na ekranie komputera? Odtwarzacz wideo, przygotowany przez telewizję Polsat, spółkę Re:define i ATM S.A. ma to umozliwić. Aplikacja pozwoli nie tylko oglądac wybrane mecze, ale także przygotowane przez ekipę Polsatu materiały telewizyjne dotyczące drużyn, poszczególnych zdarzeń itp. Użytkownicy mogą wykorzystać program także do komentowania wydarzeń na boisku i dzielenie się swoimi opiniami z innymi.

Aby korzystać z aplikacji należy utworzyć konto na stronie producenta, klikając po uruchomieniu programu w przycisk "Nowe konto".

Pobierz odtwarzacz ipla.

Mecz Polska - Niemcy już w niedzielę, 8 czerwca o 20.45.

Wytypuj wynik w naszej internetowej ankiecie!