Euro 2008 - mistrzostwa w Sieci

Niezależne, niecodzienne, niezbędne

Ofertę serwisów komercyjnych uzupełniają witryny niezależne, aplikacje webowe o ciekawych funkcjonalnościach oraz serwisy usługowe. Wśród pierwszej grupy na szczególną uwagę zasługuje serwis euro-mistrzostwa.com. Jego zasoby obejmują wszelkie informacje na temat Euro 2008. Obok aktualności i terminarza spotkań witryna oferuje również, relacje "na żywo" z poszczególnych meczy, dane dotyczące poszczególnych finalistów oraz forum. Kolejny ciekawy serwis to Euro2008.pl. Obok żelaznych sekcji znajdziemy tu także relacje z finałowych zmagań, informacje o biletach i cenach oraz terminarz spotkań. Na łamach witryny nie zabrakło również wszelkich informacji na temat finalistów, grup i ich drodze do finałów. Witryna oferuje również działy z opisami i zdjęciami stadionów.

http://www.mistrzostwa-europy.com

http://www.mistrzostwa-europy.com

Wśród kategorii niecodziennych serwisów, warto zwrócić uwagę na witrynę Sport Flashback - jest to aplikacja, dzięki której będzie można zobaczyć animowane fragmenty najważniejszych akcji z Euro 2008 (na razie aplikacja dostępna jest w wersji demo). Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Na koniec coś dla kibiców z żyłką do hazardu - Beteuro.pl. Jak sama nazwa wskazuje, jest to serwis bukmacherski dla osób zainteresowanych zakładami związanymi z rozgrywkami podczas Euro. Poza możliwością zawarcia zakładu witryna oferuje również aktualności, tabele z wynikami i punktacją grupową oraz informacje o transmisjach telewizyjnych. Oczywiście wyłącznie dla osób dorosłych.

Życzymy wszystkim kibicom i zawodnikom wielu emocji związanych z występem ekipy biało-czerwonych!