Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ekspert z AdNet na naszym forum!

W najbliższy wtorek (30 listopada), w godz. 10-14, gościem naszego Forum będzie Adam Kwaśniewski - Dyrektor Handlowy z firmy AdNet, który wyjaśni wszelkie wątpliwości Czytelników, związane z kampaniami reklamowymi w internecie, formami reklam oraz działaniem internetowych sieci reklamowych na naszym rynku.

Wszystkich poważnie zainteresowanych reklamą internetową gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w wątku na Forum. Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli uczestniczyć w najbliższym spotkaniu, to nic straconego. Nasze forumowe spotkania z ekspertem będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy wtorek. Jeśli macie pilne pytanie, nie musicie czekać do wtorku - możecie je zadać już dziś!

Więcej informacji: http://www.idg.pl/forum/topics.asp?ForumID=143