E-zakupy na święta

Easy Net uruchomiła świąteczną witrynę internetową. Największego wzrostu zakupów w Sieci przedstawiciele firmy spodziewają się w połowie grudnia.

W związku z okresem przedświątecznych zakupów EasyNet uruchomił handlową witrynę świąteczną pod adresem christmas.pl i podaruj.pl. Znajdzie się na niej katalog kilkunastu bestsellerowych produktów sprzedawanych w salonach Empik oraz na stronach Empik.com, GaleriaCentrum.com i Smyk.com. Katalog będzie na bieżąco uaktualniany. Witryny handlowe EasyNet-u wprowadzają ponadto promocje cenowe na wybrane kategorie towarów, będą też premiować prezentami klientów którzy złożą zamówienia powyżej ustalonych kwot.

„Jesteśmy przygotowani logistycznie do obsługi większej liczby zamówień. Sądzimy, że wzorem lat ubiegłych szczyt zainteresowania zakupami w naszych serwisach przypadnie na połowę grudnia” – powiedziała Stanisława Cieślak z Easy Net. W ubiegłym roku serwis odnotował 100% wzrost sprzedaży w okresie przedświątecznym.

„W tym roku spodziewamy się również znacznego wzrostu, jednak nie będzie to zapewne tak dużo jak przed gwiazdką 2001”- stwierdziła Stanisława Cieślak.

Na świątecznej stronie „czynnej” do 5 stycznia znajdzie się m.in. 30 sprawdzonych przepisów kulinarnych na wigilijne potrawy. Odwiedzający mogą posłuchać też fragmentów kolęd w wykonaniu m.in. Golec uOrkiestra, Katarzyny Skrzyneckiej czy Arki Noego w formacie MP3, albo wysłać kartkę świąteczną.