E-commerce: mobilne oprogramowanie IAI-Shop.com

Producent oprogramowania dla sklepów internetowych IAI S.A. wzbogaca swoją ofertę o aplikację do zakupów mobilnych.

Dzięki masce Mobile klienci sklepów wykorzystujących oprogramowaniehttp://www.iai-shop.com dokonywać mogą e-zakupów w dowolnym czasie i miejscu za pośrednictwem telefonów komórkowych.

Aplikacja przystosowana jest do wyświetlaczy telefonów komórkowych, szczególnie pod kątem obsługi ekranów dotykowych oraz rozdzielczości i wg zapewnień producenta działa dokładnie jak dodatkowy sklep w panelu IAI-Shop.com nie generując dodatkowego obciążenia.

Maska Mobile działa na telefonach z przeglądarkami: iPhone/iPod Safari, Tick Opera Mini, Tick Opera Mobile oraz Tick Google Android Browser. Oprogramowanie umożliwia także wysyłanie sms-ów do klientów oraz branding tych wiadomości (jako nadawca nie pojawia się numer, tylko konkretna nazwa sklepu).

To świetne rozwinięcie marketingu internetowego. Oprócz prostych komunikatów, takich jak powiadomienia o wpłacie lub wysłaniu zamówienia, można prowadzić promocje i newslettery. Koszt jednego SMS to tylko 14 groszy, za które trafiamy prosto do naszego klienta. To bardzo mało jak za namówienie go do ponownych zakupów - mówi Paweł Fornalski z IAI S.A.

Sklep z grafiką w wersji Mobile dostępny jest, podobnie jak grafika pełna, w czterech wersjach: standard, basic, advanced i sophisticated. Maska Mobile w wersji standard jest darmowa dla klientów IAI-Shop.com, którzy zamówią dodatkowy sklep do panelu.

Źródło: IAI S.A.