E-commerce: konta dla sklepów w Szafa.pl

Pod adresem sklepy.szafa.pl została uruchomiona nowa usługa skierowana do internetowych sprzedawców ubrań, obuwia oraz dodatków, którzy są zainteresowani dystrubucją swych produktów na witrynie Szafa.pl.

W serwisie e-commercowo-społecznościowymhttp://Szafa.pl , który do tej pory umożliwiał wymianę oraz sprzedaż ubrań indywidualnym użytkownikom uruchomiono funkcjonalność adresowaną do właścicieli sklepów internetowych.

Do skorzystania z usługi zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dzięki współpracy z nami uzyskać kolejny kanał dystrybucji dla sprzedawanego przez siebie asortymentu. Dla każdej firmy jesteśmy w stanie przygotować dedykowane narzędzia sprzedażowe, włącznie z brandowanym profilem sprzedawcy, umożliwiającym nie tylko dokonywanie transakcji, ale również budowanie więzi z użytkownikami Szafa.pl, poprzez stworzenie kreacji graficznych bezpośrednio związanych z cechami danej marki. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu oraz ciągle rosnącemu wolumenowi sprzedaży, na współpracę z nami zdecydują się również topowe marki, znane z galerii handlowych - mówi Andrzej Domagała, członek zarządu Szafa.pl sp. z o.o.

Korzystanie z konta oraz wystawianie przedmiotów na sprzedaż jest darmowe. Szafa.pl pobiera prowizję od sprzedaży wygenerowanej przy pomocy systemu transakcyjnego. Wartość prowizji jest negocjowana z każdym sprzedawcą indywidualnie.

Zgodnie z przyjętą przez Szafa.pl sp. z o.o. strategią, konsekwentnie dążymy do tego, żeby Szafa.pl stała się miejscem, od którego użytkowniczki internetu rozpoczynają poszukiwania ubrań oraz informacji o nich w sieci internet. Uruchomienie nowej usługi jest jednym z elementów tejże strategii - podsumowuje Andrzej Domagała.

Wg najnowszej fali badania Megapanel PBI/Gemius serwis szafa.pl odwiedziło r. w grudniu 2009 555 tys. użytkowników (real users), którzy wygenerowali 12 mln odsłon.

Źródło: Szafa.pl