Dział "Finanse" na Skąpiec.pl

Porównywarka cen Skąpiec.pl zaoferowała swoim użytkownikom kolejną usługę - porównanie ofert banków oraz instytucji finansowych. Wprowadzenie do Skąpca działu "Finanse" to wynik współpracy partnerskiej rozpoczętej z serwisem Hipermarketfinansowy.pl

W ramach działu Finanse dostępne są 3 sekcje: "Kredyty", "Ubezpieczenia" i "Inwestycje". - "Każdy, kto dokonuje za pośrednictwem Skąpca zakupu droższego sprzętu i potrzebuje kredytu, może błyskawicznie przeanalizować oferty poszczególnych instytucji" - zapewnia Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Aby skorzystać z nowej funkcjonalności, wystarczy określić w specjalnym okienku kwotę potrzebnego kredytu. Pojawią się wówczas oferty konkretnych podmiotów wraz z najważniejszymi informacjami. Internauci dowiedzą się czy do zaciągnięcia kredytu potrzebne będą jakiekolwiek zaświadczenia, poznają przybliżony termin, w jakim zapadnie decyzja o przyznaniu kredytu, a także przewidywany termin jego wypłaty. Istnieje również możliwość obliczenia wysokość miesięcznej raty kredytu oraz skorzystania z rankingu najwyżej oprocentowanych terminowych lokat bankowych.

Dział  "Finanse" na Skąpiec.pl
Wprowadzenie do Skąpca działu Finanse to wynik współpracy partnerskiej rozpoczętej z serwisem Hipermarketfinansowy.pl. - "Dzięki niej osoby korzystające ze Skąpca mają szansę zapoznać się z ofertą ponad 40 instytucji finansowych. Staramy się wzbogacać naszą stronę o kolejne, przydatne z punktu widzenia internautów informacje, i jest to naturalny krok w rozwoju serwisu" - mówi Monika Janiszewska.