Dużo i bez zabezpieczenia

Raiffeisen Bank Polska stał się ósmym bankiem, którego kredyty dostępne są na stronach Bankier.pl i zarazem siódmym bankiem oferującym swe depozyty za pośrednictwem serwisu.

Internetowy wortal Bankier.pl udostępnił na swoich stronach kredyt konsumpcyjny oraz konto lokacyjne oferowane przez Raiffeisen Bank Polska. Użytkownicy serwisu mają możliwość skorzystania z kredytu na dowolny cel. Przy kwocie kredytu nie przekraczającej 60 tys. zł bank nie wymaga zabezpieczeń. Maksymalna kwota kredytu jest natomiast nieograniczona i zależy tylko od zdolności kredytowej osoby ubiegającej się o kredyt.

Wniosek o kredyt można złożyć przez Internet, natomiast jego obsługę prowadzić telefonicznie przy pomocy Centrum Telefonicznego.

Po złożeniu wniosku każdy klient jest obsługiwany przez przedstawiciela bankowego i wszelkie formalności, łącznie z podpisaniem umowy, mogą być dokonane w miejscu dogodnym dla klienta. Użytkownicy wortalu mają możliwość wyboru dowolnej długości okresu kredytowania od pół roku do pięciu lat oraz wybrać dogodny dla siebie system spłaty (raty stałe, bądź malejące). Istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.