Duże zmiany w Groupon Polska?

Doszły do nas plotki, jakoby nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa Groupon Polska i Marcin Szałek nie był już prezesem tej firmy.

Dzwoniliśmy do Marcina Szałka. Nie potwierdził, ale i nie zaprzeczył tej informacji. Odesłał nas do dyrektora PR. Ma nam udzielić więcej informacji jutro (19 stycznia), gdy się spotkamy. Będziemy informować na bieżąco o tym, czego się dowiadujemy.

Aktualizacja: 18 stycznia 2012 16:06

Groupon wydał już oficjalne oświadczenie i informuje, że w wyniku samodzielnej decyzji, podyktowanej wyłącznie względami osobistymi, Marcin Szałek postanowił z dniem 31 stycznia 2012 r. ustąpić ze stanowiska CEO Groupon Polska roku. Najbliższy okres zamierza poświęcić swojej rodzinie.

Jest to jedyna zmiana w lokalnych strukturach Grouponu i do momentu wyboru nowego CEO, kierownictwo sprawować będą wspólnie Karol Milewski (Członek Zarządu i Dyrektor Groupon Shopping), Andrzej Morawski (Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny), Stanisław Rozwadowski (Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży), Tomasz Nowiński (Dyrektor Groupon Travel) oraz Tomasz Kucharski (Dyrektor Finansowy).

Marcin Szałek od dwóch lat współtworzył pozycję Grouponu w Polsce i pośrednio dużą część lokalnego rynku zakupów grupowych. Groupon Polska jest w swoim sektorze niekwestionowanym liderem oraz znajduje się obecnie w fazie dynamicznego rozwoju, stale tworząc nowe miejsca pracy.