Drobne w Reporter.pl

Serwis przebudował dział "Ogłoszenia Drobne". Bezpłatne ogłoszenia do 1000 znaków można zamieszczać w ponad 20 kategoriach.

Ogłoszenia mogą mieć długość do 1000 znaków. Aby nadać własny anons nie trzeba się logować lub korzystać z jakichkolwiek haseł. Nadawca ogłoszenia podaje tylko treść ogłoszenia i swoje nazwisko. Jeżeli chce może dodać adres swojej strony WWW i adres e-mail. Dane te są chronione przed mechanizmami hurtowo zbierającymi adresy e-mail do rozsyłania listów reklamowych.

„Naszym celem jest też maksymalne uproszczenie procedury dodawania i przeglądania ogłoszeń. W wielu serwisach trzeba się nieźle naklikać, aby znaleźć to czego szukamy, a nadanie ogłoszeń może trwać ponad 24 godziny, ponieważ administratorzy je cenzurują. U nas nie ma takich problemów” - powiedział Dariusz Majgier, właściciel serwisu Reporter.pl.

Na każdej stronie serwisu znajduje się wyszukiwarka ogłoszeń. Główna strona zawiera 10 ostatnio dodanych anonsów, a poszczególne poddziały po 10 ostatnio dodanych ogłoszeń z wybranej kategorii. Klikając na strzałkę "dalej" lub numer kolejnej "dziesiątki" łatwo możemy przenieść się do ogłoszeń zamieszczonych wcześniej. Przed nadaniem ogłoszenia można zobaczyć, w jaki sposób będzie się ono prezentowało w serwisie. Daje to możliwość wycofania anonsu lub jego korekty przed ostateczną publikacją.