Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Dostęp do MySpace za pomocą paska narzędzi

Użytkownicy MySpace.com już wkrótce będą w stanie porozumieć się ze znajomymi oraz zmieniać swój status na profilu za pomocą wtyczki zainstalowanej w przeglądarce.

"Jest to pasek narzędzi z zestawem wbudowanych funkcjonalności społecznościowych" - powiedział Amit Kapur, chief operating officer w MySpace.

Pasek narzędzi zadziała jedynie na komputerach używających systemu operacyjnego Windows, ale dostępny będzie zarówno na przegladarkę Internet Explorer jak i na Firefoxa. Za pomocą umieszczonych na pasku przycisków, będzie można szybko wysłać wiadomości do przyjaciół z MySpace oraz wgrać zdjęcia na profil.

Jedyną funkcją, której nie będzie posiadała aplikacja jest możliwość odtwarzania na żywo muzyki (serwis MySpace Music) oraz rekomendowania jej. - "Wyzwaniem dla MySpace Music jest znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy monetyzacją a samą muzyką" - powiedział Amit Kapur.