Domosfera.pl - serwis Agory o projektowaniu wnętrz

Porady poświęcone aranżacji wnętrz, najnowsze trendy i nowości rynkowe, pożyteczne informacje i zdjęcia dla osób, które urządzają mieszkania - to wszystko oferuje użytkownikom uruchomiony przez Agorę serwis Domosfera.pl.

Oprócz materiałów poświęconych aranżacji wnętrz, użytkownicy znajdą w Domosfera.pl informacje o najnowszych produktach pojawiających się na polskim rynku, a także opisy najlepszych sklepów - istniejących oraz dopiero wchodzących na polski rynek.

- "Domosfera prezentuje wnętrza, na które stać wszystkich. Przygotowując serwis, chcieliśmy stworzyć takie miejsce, w którym każdy znajdzie rozwiązanie możliwe do zastosowania we własnych czterech kątach, dostosowane do jego możliwości finansowych. Dlatego użytkownicy znajdą u nas zarówno projekty wytwornych salonów, jak i pokojów dziennych umeblowanych wyposażeniem z popularnych i niedrogich sklepów meblowych" - tłumaczy Marlena Jezierska, szefowa wortalu GazetaDom.pl.

Domosfera.pl posiada sekcje tematyczne analogiczne do pomieszczeń w domu: kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka, przechowywanie. Dodatkowo Domosfera.pl posiada sekcje: porady, inspiracje oraz meble i dodatki. Podział ten ma ułatwić użytkownikom poruszanie się w serwisie.

Najciekawsze produkty służące do aranżacji wnętrz i wyróżniające się sklepy będą otrzymywać znak "Domosfera poleca", który ma być pożyteczną wskazówką dla urządzających mieszkania i domy.