Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Doładuj Skype'a w kasie sklepu

Użytkownicy usługi SkypeOut mogą doładować konto w ponad 3000 punktów oznaczonych znakiem Moje Doładowania. To efekt współpracy Skype z firmą BillBird, operatora sieci punktów płatności.

Dotychczas za usługi oferowane przez Skype można było płacić przez internet przy pomocy karty kredytowej. Efektem współpracy polskiego oddziału Skype i spółki BillBird będzie możliwość doładowania konta w ponad 3000 punktów ze znakiem Moje Doładowania. " Chcemy jak najbardziej uprościć korzystanie z naszych usług, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą BillBird" - mówi Michał Kostrzewa, szef Skype w Polsce.

Po dokonaniu opłaty za impulsy w kasie sklepu otrzymujemy kupon z numerem umożliwiającym realizację połączeń. SkypeOut umożliwia wykonywanie połączeń z komunikatora Skype na telefony komórkowe i stacjonarne.

Na stronie Via (marki sieci płatności obsługiwanej w Polsce przez BillBird) jest dostępna lista punktów, w których można dokonywać doładowań.

Oprócz konta Skype w sieci punktów prowadzonych przez BillBird można zasilić także konta Gadu-Gadu Nagłos, a także Easycall i Telepin, rachunki telefonów komórkowych prepaid oraz nabyć impulsy u innych operatorów oferujących połączenia po obniżonej cenie po wprowadzeniu specjalnego numeru dostępowego.

BillBird, obok Polcardu jest częścią grupy Gtech, specjalizująca się w obsłudze płatności rachunków w 6 tys. punktów w całej Polsce.

Jak informowaliśmy wcześniej, Skype szykuje ofertę dla firm Pierwszą usługą telekomunikacyjną skierowaną do przedsiębiorstw ma być call center.

Niebawem premiera Skype w wersji 3.0.