Doładuj Skype'a w kasie sklepu

Użytkownicy usługi SkypeOut mogą doładować konto w ponad 3000 punktów oznaczonych znakiem Moje Doładowania. To efekt współpracy Skype z firmą BillBird, operatora sieci punktów płatności.

Dotychczas za usługi oferowane przez Skype można było płacić przez internet przy pomocy karty kredytowej. Efektem współpracy polskiego oddziału Skype i spółki BillBird będzie możliwość doładowania konta w ponad 3000 punktów ze znakiem Moje Doładowania. " Chcemy jak najbardziej uprościć korzystanie z naszych usług, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą BillBird" - mówi Michał Kostrzewa, szef Skype w Polsce.

Po dokonaniu opłaty za impulsy w kasie sklepu otrzymujemy kupon z numerem umożliwiającym realizację połączeń. SkypeOut umożliwia wykonywanie połączeń z komunikatora Skype na telefony komórkowe i stacjonarne.

Na stronie Via (marki sieci płatności obsługiwanej w Polsce przez BillBird) jest dostępna lista punktów, w których można dokonywać doładowań.

Oprócz konta Skype w sieci punktów prowadzonych przez BillBird można zasilić także konta Gadu-Gadu Nagłos, a także Easycall i Telepin, rachunki telefonów komórkowych prepaid oraz nabyć impulsy u innych operatorów oferujących połączenia po obniżonej cenie po wprowadzeniu specjalnego numeru dostępowego.

BillBird, obok Polcardu jest częścią grupy Gtech, specjalizująca się w obsłudze płatności rachunków w 6 tys. punktów w całej Polsce.

Jak informowaliśmy wcześniej, Skype szykuje ofertę dla firm Pierwszą usługą telekomunikacyjną skierowaną do przedsiębiorstw ma być call center.

Niebawem premiera Skype w wersji 3.0.