Digital One dla marki Sharp

Agencja Digital One opracowała plan promocji technologii Plasmacluster w nowych mediach. Oprócz serwisu internetowego zaprojektowano ścieżkę dotarcia do konsumentów przez miejsca, w których najczęściej poszukują informacji.

Agencja Digital One stworzyła serwis internetowy poświęcony technologii Plasmacluster®. Witryna ma zwiększyć świadomość na temat technologii, którą firma Sharp stosuje przy produkcji swoich urządzeń już od 2000 r., o czym nie wie jeszcze spora grupa konsumentów. "Plasmacluster to system oczyszczania powietrza, usuwający z atmosfery nawet 99,9% bakterii, wirusów, grzybów i innych alergenów" - czytamy w informacji prasowej.

Digital One dla marki Sharp

Strona internetowa oprócz wiadomości na temat samej technologii prezentuje również jej działanie w naturalnym środowisku użytkowników, czyli w domu. Na przykładzie różnych urządzeń, w specjalnej animacji, pokazano sposoby zastosowania oraz zalety Plasmacluster. Dodatkowo agencja rozdystrybuowała materiały o technologii w miejscach, w których dziś internauci intuicyjnie poszukują informacji i tak na przykład animacja, obrazującą zastosowania tej technologii, została udostępniona m.in. na YouTube. Niebawem pojawią się one także w kolejnych miejscach w Internecie. Formą będą dostosowane do specyfiki danego obszaru.

Więcej informacji na plasmacluster.pl