Digital One: Zobacz jak budują Wejchert Golf Club

Agencja Digital One została odpowiedzialna za stworzenie internetowego wizerunku Wejchert Golf Club, ekskluzywnego pola golfowego budowanego pod Warszawą. Działa już witryna internetowa projektu, za pośrednictwem której śledzić można etapy prac budowlanych.

Otwarcie rzeczywistego pola golfowego Wejchert Golf Club zaplanowano na jesień 2010 r. Tymczasem w internecie działa już stronahttp://www.projektwgc.pl , za pośrednictwem której śledzić można etapy realizacji prac budowlanych oraz poszerzać wiedzę z zakresu golfa.

Wykonawcą strony, której stworzenie jest jednym z etapów budowania wizerunku pola golfowego Wejchert Golf Club w internecie jest agencja Digital One.

Obecnie strona komunikuje fakt rozpoczęcia budowy i pozwala na bieżąco podglądać postępy prac budowlanych. Za pośrednictwem kamer przesyłane są cyklicznie robione zdjęcia z placu budowy. Na osi czasu zostały umieszczone ważne wiadomości z poszczególnych dni, w wielu przypadkach opatrzono je zdjęciami oraz materiałami wideo (tych jest dość sporo). Znajduje się tu również licznik, pokazujący czas, który upłynął od momentu rozpoczęcia budowy. Poza tym można dokładnie przyjrzeć się projektowi tego pola, który został przygotowany przez cenionego architekta i znawcę pól golfowych na świecie - Roberta Trenta Jonesa Juni.

Digital One: Zobacz jak budują Wejchert Golf Club

www.projektwgc.pl

Digital One zapowiada systematyczne uzupełnianie strony o dodatkowe narzędzia i funkcjonalności.

Źródło: http://media.eurorscg.pl