Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Digital Commerce 24 maja w Warszawie

24 maja 2016 r. w Sienna Training Centre w Warszawie odbędzie się zorganizowana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej konferencja Digital Commerce. Jej hasłem przewodnim to wejście sklepu w omnichannel.

Konferencja będzie miała podejście warsztatowe do tematów. W trakcie wydarzenia eksperci Izby Gospodarki Elektronicznej poruszą zagadnienia z zakresu logistyki, zarządzania stokiem, franczyzy, a także drogi z monochannel przez crosschannel do omnichannel. Odbędzie się także porównanie technologii Pick&Collect z Click&Collect. Wśród prelegentów znajdą się Roman Baluta, Aniceta Cymbała, Jacek Kinecki oraz Marcin Klimaszewski.

Digital Commerce 24 maja w Warszawie

Aktualnie w Izbie Gospodarki Elektronicznej działa już blisko 190 firm z branży e-commerce. W ostatnim czasie dołączyła do niej największa platforma Projektowania Społecznościowego - Corton oraz firma Honki, która projektuje, wdraża, integruje i rozwija komunikację z zakresu marketingu internetowego.