Demotywatory.pl w Ad-Vice

Sieć reklamy internetowej Ad-Vice pozyskała dwie nowe witryny, Demotywatory.pl oraz Instalki.pl.

Demotywatory.pl to popularny serwis społecznościowo-rozrywkowy. W 2009 roku Demotywatory.pl były najszybciej rozwijającym się serwisem w polskim Internecie. Według danych z grudnia (Megapanel PBI/Gemius) serwis odwiedziło 2,25 mln użytkowników generując blisko 280 mln odsłon.

Pozyskanie witryny wiąże się z rozbudową oferty Ad-Vice o możliwość przeprowadzenia niestandardowych kampanii w serwisach społecznościowych.

Drugi z serwisów, Instalki.pl, to serwis gromadzący popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Portal działa od 2004 roku i przez lata obecności w sieci znalazł się w czołówce polskich witryn o tematyce software. Miesięcznie, według badania Megapanel PBI/Gemius z grudnia 2009, witrynę odwiedza ponad 2 mln użytkowników, a miesięczna liczba odsłon to ponad 9 mln.

- "Nowe, zgromadzone wokół Ad-Vice, witryny stanowią nie tylko o rozbudowie oferty, ale przede wszystkim o sukcesywnym rozwoju naszej firmy, która tym wielkim krokiem inauguruje rozpoczęcie kolejnego roku działalności" - ocenia Bartosz W. Wieczorek, Prezes Zarządu Ad-Vice - "Przyszłość widzimy równie owocnie, jak rok poprzedni."

Ad-Vice zapowiada kolejne umowy partnerskie będące wynikiem prowadzonych właśnie rozmów.