Democamp: zaprezentuj swój start-up

i znajdź na niego inwestora. 20 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się ogólnopolskie targi Start-Upów, Funduszy VC, Inkubatorów.

Democamp - jak zapewniają organizatorzy - to niepowtarzalna szansa zaprezentowania swej oferty zarówno dla start-upów jak i dla inwestorów.

Twórcy start-upów będą mieli możliwość przedstawienia swojego projektu na własnym miejscu wystawienniczym oraz wygłaszając 5. minutową prezentację w formule elevator speech przed pozostałymi uczestnikami Targów.

Dla funduszy inwestycyjnych inwestujących w przedsięwzięcia internetowe, inkubatorów przedsiębiorczości oraz mediów wspierających start-upy to okazja do zaprezentowania swej działalności i oferty oraz oczywiście szansa na wyłowienie najciekawszych pomysłów i włączenia się w ich rozwój.

Targi DEMOCAMP to nowa jakość wśród organizowanych dotychczas imprez. Są nie tylko innowacyjne, ale realizują też prospołeczny i pozytywnie odbierany cel jakim jest szerzenie przedsiębiorczości i prezentowanie najciekawszych internetowych projektów szerokiemu gronu odbiorców - piszą na stronie głównej organizatorzy imprezy: UBIK Business Consulting oraz Netguru.

Na program Democamp składają się prezentacje dotyczące: warunków prowadzenia młodego biznesu online oraz przedstawienia wyników badania LaunchIT przeprowadzonego przez Seedfund.

Najważniejszą cześcią będą prezentacje start-upów w formule elevator speech (każda prezentacja jest komentowana przez lożę komentatorów - blogerów zajmujących się tematyką), a także głosowanie uczestników oraz ekspertów na najciekawszy projekt. Wyniki głosowania komentować będą przedstawiciele grona profesjonalnego z funduszy oraz inkubatorów.

W zależności od reprezentowanej profesji koszty uczestnictwa w Targach wynoszą: 10 zł (obserwator), 300 zł (start-up: 2 osoby), 750 zł (inkubator przedsiębiorczości, fundusz inwestycyjny bez stoiska). Oficjalna prezentacja oferty funduszu wraz ze stoiskiem targowym określona jest odrębnym cennikiem.

Zgłoszenia dla start-upów przyjmowane są do 16 listopada.

Źródło: http://democamp.pl