Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Dekolt do wynajęcia

Masz firmę, ale nie stać cię na kosztowną promocję w mediach? Tradycyjne formy reklamy uważasz za mało atrakcyjne i nieskuteczne? 27-letnia Angel Brammer wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom, oferując do wynajęcia na aukcji portalu eBay... swój dekolt.

27-letnia mieszkanka szkockiego Greenock, posiadaczka biustu o wymiarach 42GG, oferuje swój dekolt 'do zagospodarowania' na 15 dni. W jej oświadczeniu czytamy: "Na tej części mojego biustu, którą wolno publicznie odsłaniać, będę nosić przez 15 dni logo firmy, hasło reklamowe lub link do strony www w fomie tymczasowego tatuażu." Tatuaż reklamowy nie może przekraczać wymiarów 23 x 13 cm.

Dekolt do wynajęcia
W okresie obowiązywania umowy, Brammer pozwoli się fotografować. Zastrzegła jednak, iż nie zgodzi się reklamować sekt religijnych, haseł nawołujących do nienawiści rasowej ani stron www o takiej tematyce. Ciekawie w kontekście umiejscowienia reklamy na ciele Brammer wydaje się jej zastrzeżenie, że w przypadku, gdy propozycje tatuaży reklamodawców będą zbyt wyzywające, powinni oni złagodzić ich wymowę.

Dekolt Angel Brammer osiągnął do tej pory cenę 41 funtów. Nie dysponujemy niestety żadnym zdjęciem przedstawiającym kobietę z dalszej perspektywy. Polscy internauci zainteresowani ofertą przedsiębiorczej Szkotki powinni się jednak pośpieszyć - zakończenie aukcji w najbliższy poniedziałek.

Brammer zainspirowała się ofertą innego ogłoszeniodawcy z portalu eBay, który zaoferował potencjalnym reklamodawcom swoje czoło (chciał on oczywiście za opłatą, umieścić na czas 30 dni tymczasowy tatuaż z logo zainteresowanej firmy).

Jest to kolejne z cyklu dziwacznych ogłoszeń, zamieszczonych na portalu aukcyjnym eBay. Pod koniec minionego roku pojawiła tam się oferta pewnej Amerykanki, która chciała sprzedać ducha swojego zmarłego ojca, zamkniętego w małym pudełku, gdyż - jak twierdziła - straszył jej małe dziecko.

Więcej informacji na stronie eBay .

Aktualizacja: 31 stycznia 2005 16:05

Zwycięzcą zakończonej dziś aukcji zostało internetowe kasyno Golden Palace. Dekolt Angel Brammer dla właścicieli kasyna był wart 422 funty.