Debata blogerów z Komorowskim (WIDEO)

Za dwie godziny odbędzie się debata, w której Bronisław Komorowski stanie twarzą w twarz z czterema prominentnymi osobowościami polskiej blogosfery. Może być ciekawie.

Z kandydatem na prezydenta z ramienia PO spotkają się Maciej Budzich (blog.mediafun.pl), Paweł Wimmer (poradnikwebmastera.blox.pl), Artur Kurasiński (blog.kurasinski.com) i Jacek Gadzinowski (gadzinowski.pl).

O czym będzie mowa? - Mam mieszane uczucia co do efektów tej debaty, przedwyborczy czas to taki okres, kiedy politycy mówią wszystko czego chcemy i mają czas dla wszystkich. Słupków nie zmienimy, ale przynajmniej będzie okazja zadać pytania, które w mojej ocenie dość rzadko będą się pojawiały w telewizyjnych "profesjonalnych" debatach i całej kampanii - pisze na swoim blogu Maciej Budzich.

Inicjatorem spotkania jest sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego. Machina wyborcza kandydata PO musi spore nadzieje pokładać w internautach. Na najpopularniejszych polskich portalach (Onet, WP, Gazeta.pl) wyświetlane są double billboardy promujące Komorowskiego. Jest jedno drobne foux pa: reklamy uruchamiają się z dźwiękiem. Jak pokazują badania, internauci (czytaj wyborcy) nie przepadają z tą formą promocji i uważają ją za agresywną.

Debata blogerów z Komorowskim (WIDEO)

Donald Tusk vs. blogerzy (WIDEO KrakSpot.tv)

Debata Bronisława Komorowskiego z blogerami rozpocznie się o 17:00 i będzie transmitowana w okienku poniżej:

Aktualizacja: 08 czerwca 2010 17:46

Debat już trwa.