Debata "Zapytaj premiera" już jutro (AKTUALIZACJA: relacja wideo na żywo)

W piątek 5 lutego o godz. 14.00 odbędzie się debata premiera z przedstawicielami organizacji związanych z internetem oraz blogerami. Czy rządowa polityka ograniczania wolności w sieci zostanie zmieniona?

Zapowiadana od dłuższego czasu debata premiera z przedstawicielami środowiska internetowego odbędzie się w piątek (5 lutego) o godz. 14.00 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (Sala Świetlikowa Warszawa, Al. Ujazdowskie 1/3). Spotkanie potrwa prawdopodobnie ok. 2 godzin.

W debacie, której organizatorem i koordynatorem jest Maciek Budzich, autor bloga Mediafun wezmą udział m. in. (potwierdzone zaproszenia): Jarosław Lipszyc z Fundacji Nowoczesna Polska, Tomasz Kowalski reprezentującyhttp://Wiadomosci24.pl , Jakub Śpiewak zhttp://Kidprotect.pl , Dominik z ramienia Grupy Blackout Polska, dr Tomasz Barbaszewski - Przewodniczący Rady Ekspertów Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania, Daniel Koć - redaktor serwisuhttp://LinuxNews.pl i z ramienia Grupy Jakilinux organizator akcji "Stop Cenzurze", a także bloger Marcin Osman (http://www.ventureadventure.pl ).

Udostępniono możliwość retransmitowania całego sygnału LIVE z debaty u siebie na stronie www, ponadto dostępna będzie opcja transmisji na iphona. Instrukcje dostępne są tutaj:http://www.box.net/shared/2nvbooq4mg .

Więcej informacji na stroniehttp://ZapytajPremiera.pl .

Zobacz też rozmowę o zbliżającej się debacie na Lookr.tv.

AKTUALIZACJA: przekaz na żywo.

Aktualizacja: 05 lutego 2010 14:02

Dodaliśmy przekaz na żywo z toczącej się właśnie debaty.